Kartu su mūsų partneriu NIKON METROLOGY instaliavome NEXIV VMZ-S video matavimo sistemą aukštųjų technologijų įmonėje.
Daugiau informacijos čia.
Atviros prieigos centre paruošėme 16 Nikon mikroskopų būsimų tyrėjų žinių gilinimui.
Norime pasidalinti apie mūsų komandos sukurtus treniruoklius (Eik, Eik midi ir Eik mini), kurie sulaukė medicinos ir sveikatos specialistų pripažinimo bei jau daugiau kaip 6 metus aktyviai ir sėkmingai naudojami „Vildoma“ kolektyvo įkurtoje ir remiamoje neįgaliųjų fizinio aktyvumo įstaigoje VšĮ Centre „Eik“.
Treniruokliai skirti įvairaus amžiaus žmonėms, patiriantiems judėjimo negalią po ligų, traumų ar sergant cerebriniu paralyžiumi nuo gimimo, lavinti judesius, liemens kontrolę, pusiausvyros, koordinacijos laikymo gebėjimus ar net eiseną. Lankydami profesionalių kineziterapeutų vedamus fizinio aktyvumo ir sveikatinimo užsiėmimus vaikai ir suaugusieji džiaugiasi sustiprėjusia sveikata, besiplečiančiomis fizinių gebėjimų ribomis, didėjančiu fiziniu aktyvumu bei pozityvios integracijos į socialinį ir visuomeninį gyvenimą galimybėmis.
Džiaugiamės kasdieniais Centro „Eik“ pasiekimais mūsų sukurtais treniruokliais padedant žmonėms su negalia bei abipusiu bendradarbiavimu vykdant tolesnes kasdienes veiklas.
Dalinamės mūsų partnerių produktų naujovėmis.
Thermo Fisher Scienfific paskelbė apie 2-os kartos populiariausio modelio versiją - Glacios 2 Cryo-TEM.
Gamintojas tęsia savo lyderystę kriogeninės elektroninės mikroskopijos (Cryo-EM) įrangos kūrimo srityje. Šią įrangą sėkmingai naudoja ir Vilniaus universiteto mokslininkai (Baltymų-nukleorūgščių sąveikos tyrimų skyrius) baltymų trimačių struktūrų tyrimams.
LiCOR pristato naują LI-7825 CO2 izotopų pėdsakų dujų analizatorių.
https://www.licor.com/env/products/trace_gas/LI-7825
Matuokite CO2 izotopus laboratorijoje arba lauke.
LI-7825 CO2 izotopų analizatorius labai tiksliai ir stabiliai matuoja keturis gausiausius CO2 dujų izotopologus δ13C, δ18O ir δ17O ore. Tai leidžia tiksliai identifikuoti CO2 šaltinius, ekosistemos anglies apytaką ir pan.
Pfeiffer Vacuum naujas SmartVane rotacinis siurblys.
SmartVane yra tylesnis nei kiti tokio tipo siurbliai bei pasižymi kompaktišku dizainu dėl ko jį lengva integruoti į jau esamas sistemas. Siurblys turi integruotą energiją taupantį variklį su budėjimo funkcija. Mažas energijos suvartojimas automatiškai sumažina eksploatavimo išlaidas ir CO2 pėdsaką.
Mūsų biure vyksta Ahlborn Meß- und Regelungstechnik GmbH meteorologinės stotelės paruošimas darbui.
Ne tik tobuliname savo žinias konferencijose ir seminaruose, bet taikome jau sukauptas žinias kasdieninėje veikloje.
Daugiau informacijos apie tokio pobūdžio matavimams skirtus prietaisus galite rasti mūsų partnerio puslapyje https://www.ahlborn.com/en_UK/products/meteorology.
Ophir Photonics - An MKS brand atstovai liko nustebinti ir sužavėti Lietuvos lazerių pramonės aukštu lygiu.
Šio vizito metu aplankėme mokslininkų bendruomenę bei įmones įsikūrusias Vilniuje. Dėkojame skyrusiems laiko šiems susitikimams.
Prisidėjome prie naujos mokomosios laboratorijos įrengimo Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje.
Kartu su savo partneriu GUNT (G.U.N.T. Gerätebau GmbH) atlikome mokymo įrangos instaliaciją bei mokymus.
Įvertinęs aukštą Lietuvos mokslininkų lygį, mūsų partneris prisidėjo prie mokslo Lietuvoje, padovanodamas kelis lazerio galios sensorius mokslininkų laboratorijoms.
Vienas iš jų bus naudojamas Fizinių ir technologijos mokslų centre, Lazerinių technologijų skyriuje (Dr. Paulius Gečys), o kitas Vilniaus Universitete, Lazerinių tyrimų centre (Dr. Julius Vengelis).
Linkime mokslininkams sėkmės tolimesniuose jų darbuose!
UAB Vildoma kovo 31 – balandžio 2 dienomis dalyvavo VDU Žemės ūkio akademijos organizuojamoje parodoje.
Parodoje besidomintiems lankytojams pristatėme žemės ūkio mokslams skirtą įrangą.
Jei nespėjote sudalyvauti šioje parodoje, tačiau jus domina tokio tipo įranga, kviečiame jus pasižiūrėti trumpą įrangos pristatymą žemiau, o kilus klausimams kreiptis mūsų kontaktuose nurodytu el.paštu.
Latvijos universitete (LU), Kieto kūno fizikos institute sėkmingai instaliuotas HELIOS UX G5 SEM+FIB (gamintojas – Thermo Fischer Scientific) – skenuojantis elektroninis mikroskopas su jonų patranka.
Prietaisas skirtas subnanometrinei mėginių analizei. Jonų patranka leidžia paviršius tinkamai apdoroti, atidengti gilesnius sluoksnius ir iš mėginio išpjauti pavyzdį tolimesniems transmisinės elektroninės mikroskopijos (TEM) tyrimams.
LU įsirengė specialias patalpas mikroskopui. Konsultacijomis ir matavimais aktyviai prisidėjo UAB VILDOMA bei Thermo Fischer Scientific.
Projekto vertė – 1,344 milijonų eurų be PVM.
Džiaugiamės prisidėję prie mokslo pažangos Lietuvoje. Technologija, už kurios atradimą ir vystymą mokslininkai 2017 metais apdovanoti chemijos Nobelio premija, jau Lietuvoje.
Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre instaliavome kriogeninį transmisinį elektroninį mikroskopą (Glacios™ Cryo-TEM, gamintojas – Thermo Fisher Scientific) su automatinio mėginių paruošimo sistema (Vitrobot, gamintojas – Thermo Fisher Scientific), tai vienintelė tokia gyvybės mokslų tyrimams pritaikyta sistema Baltijos šalyse.
Sistema apima visą procesą: nuo automatinio mėginių paruošimo (užšaldymo) iki atskirų dalelių analizės arba krio-tomografijos tyrimų.
Gamintojas kelia ypač griežtus darbo aplinkos sąlygų reikalavimus šiai sistemai, tad mes įrengėme darbo patalpas, tame tarpe ir autonominę patalpų vėdinimo bei kondicionavimo sistemą.
Projekto vertė – 2,5 milijonų eurų be PVM.
Tikimės ir toliau bendradarbiaudami su mokslininkais prisidėti prie mokslo pažangos Lietuvoje.
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.
Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės. |
|
Našumo slapukaiŠie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius – tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja. |
|
Reklaminiai slapukaiŠie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą. |